[ 3.05.2016 | Dodane przez : Rolly ]   Komentuj poniżej
Wieczorne wiadomości czas zacząć. Jako pierwsza w kolejce staje zapowiedź Dawn of War III! SEGA i Relic Ent. zapewniają, że gra stanie się ciałem w przyszłym roku. Kolejna cześć galaktycznej sagi z udziałem Space Marines wywołała ciarki na mojej skórze. Dodatkowo fenomenalny promocyjny trailer pozytywnie nastawił do tytułu już wszystkich fanów na całym świecie! Szykujcie się do wojny i "Nie okażcie żalu w obliczu śmierci"!

Kolejny film to też nowość. Tym razem czas na staroszkolengo dwuwymiarowego rpg od francuskiego programisty Oriona, który w wersji na Dreamcasta powienien pojawić się już na przełomie września/października 2016 r. Jeśli nie testowaliście dema gry, twórca przybliży Wam jak wyglądać będzie Zia and teh Goddesses of Magic. Orion obiecuje także nowe arty, które pojawią się nie tylko na okładce gry. Wspomiany zwiastu w zakończeniu newsa.
Nie kończymy  jeszcze tematu filmów bowiem, pojawiał się informacja iż Marc Platt (producent takich filmów jak np. Drive, Scott Pilgrim vs . The World) pracuje we wspólpracy z firmą SEGA nad ekranizacją jednej z najbardziej znanej serii Nienieskich o ninja - Shinobi. Więcej wieści na ten temat pojawi się pewnie już na dniach. Czekamy!

Co gramy w SEGA-SKY.TV? :
 Zia and the Goddesses of Magic [DC]  Dawn of War III [PC]