[ 24.04.2016 | Dodane przez : Rolly ]   Komentuj poniżej
Posucha jeśli chodzi o branżowe wieści spowodowała mały przestuj w aktulizacji portalu. Musiałem więc skupić się na szukaniu ciekawostek z różnych nietypowych źródeł.
Tym razem zaczynamy niestandardowo. Muzycznie. Jak się okazuje SEGA ma również fanów wśród muzyków. Nowy singiel Chrisa Browna pt. Shut Down nawiązuje w tekście do konsoli SEGA Genesis a swojej pasji do gry Outrun (dzięki której pokochał Ferrari) nie kryje Kavinsky, który również na cześć dzieła Yu Suzukiego nazwał tak swój album. Wspominanych muzyków posłuchacie w zakończeniu niusa.

Ważna informacja dotyczy również wszystkich, którzy bacznie obserwują projekt DreamPi. Dzieki kolejnej nowej wersji oraz wideoporadnikowi przygotowanemu przez PCWzrd13, możliwości gry online konsoli SEGA Dreamcast nabrały jasny barw. Wystarczy bowiem tani mini komputer Rapsberry Pi, modem głosowy działąjący na Linuxie i dzięki gotowemu oprogramowaniu możemy znów grać po sieci. Wszystkie pliki oraz dodatkowe informacje znajdziecie na : http://www.dreamcastlive.net/downloads.html a sam film - w linku poniżej.
Na koniec kolejny film. Tym razem trailer, który dość mocno zaskakuje. Atlus wyda bowiem kolejną część flagowej serii SNK-Playmore - The King Of Fighters XIV. Dokładna data premiery na konsole PS4 nie została jeszcze potwierdzona. Więcej informacji na bierząco znajdziecie na : http://www.atlus.com/kofxiv/

Co gramy w SEGA-SKY.TV? :
 DreamPi - Konfiguracja [DC]  The King of Fighters XIV [PS4]
 Chris Brown - Shut Down [Muzyka]  Kavinsky - Protovsion [Muzyka]