[ 9.04.2016 | Dodane przez : Rolly ]   Komentuj poniżej
Kolejny weekend przed nami. Mamy sporo wiadomości oraz uwaga tu niespodzianka - wywiad! Tak - udało się i przepytałem pierwszą Polkę, która stworzyła grę na konsolę SEGA Dreamcast! Nexinita (necornita), wraz ze mną zaprasza Was do materiału gdzie przeczytacie jak zaczeła się jej przygoda ze sprzętem Niebieskich i jak powstał horror Witching Hour. Artykuł czeka pod tym linkiem.

DeCe to jak się okazuje nie tylko sama konsola. guacasaurus_mex zabrał się za VMU i stworzył edycję gry Flappy Bird specjalnie na naszą memorkę! Pliki dostęny na profilu autora oraz w tym odnośniku.

Będąc przy temacie Drima. Serwis Dreamcast Live donosi, że aktualnie każdy użytkownik Dreamcasta w Europie może zagrać już po sieci w Toy Racer. Nie jest wymagany dość drogi BBA, wystarczy połączenie modemowe. Jonas Karlsson i Luke Benstead dzięki swojej wytężonej pracy byli w stanie złamać protokół uwierzytelniania Dreamarena. Akltualnie wystarczy połączyć się przez DNS: 46.101.91.123
W planach jest uruchomienie w podobny sposób Quake III Arena.

Makaronowe wieści kończy ekipa Retro Sumus. Programiści pokazali test silnika 3D ze strzelaniny Xenocider w akcji. 60 klatek na sekundę osiągnięte! Film w zakończeniu newsa.

Nie mogło zabraknąć dziś również handhelda PSP. Dzięki genialnej pracy, którą wykonał Geoff Embree z portalu Cavespeak wszycy mogą zagrać już po angeielsku jednego z najlepszego jrpg na dostępnego na tą platformę. Patch do 7th Dragon 2020 już czeka na pobranie! Znajdziecie go pod linkiem - http://cavespeak.org/post/141842173749/im-happy-to-announce-that-the-english-fan 

 Xenocider - Demo First Look [DC]