[ 19.03.2016 | Dodane przez : Rolly ]   Dodaj opinie do artykułu  
Dziewczyny usciądzcie wygodniej. SEGA rozbudowuje swój automat Nail Sticker Print. Teraz dzięki nowym aplikacjom dostępnym na Androida i iOS zaprojektujecie dowolny wzór, który maszyna przerobi na zestaw ozdób na paznokcie. Wirualne pedicure dostępne jest aktualnie tylko w Japonii. Poniżej znajdziecie zwiastun filmowy promujący apkę. Więcej informacji na stronie http://nailpuri.sega.jp  

Będąc przy rynku mobilnym warto wspomnieć, że tzw. soft launch w języku angielskim mają aplikację War Pirates (bardzo ciekawa mieszanka dla fanów Piratów z Karaibów, rpg i morskich walk) oraz Monster Gear (action rpg z bardzo rozbudowaną modyfikacją ekwipunku i wyglądu postaci). Obie aplikacje są darmowe. Aktualnie ze względu na blokadę regionalną dostępne są do ściągnięcia u nas (wersja na Androida).

Wiadomości kończy Atlus, który zapowiedział że wyda na platformy PS4 i Xbox One produkcję niezależnego Roland Studios pt. Daydreamer :Awakened Edition. Mroczna i pokręcona platformówka, ze masą strzelania zawita już wkrótce na konsole nowej generacji. Więcej informacji na : http://atlus.com/daydreamer/ Zwiastun w zakończeniu newsa.

Co gramy w SEGA-SKY.TV? :
 Nail Sticker Print [ARC]    Daydreamer Awakened Edition [PS4&XO]