[ 12.03.2016 | Dodane przez : Rolly ]   Dodaj opinie do artykułu  
Gorący weekend na Steamie! Do 13 marca obowiązuje bowiem promocja na większość tytułów wydanych przez firmę SEGA! Jeśli brakowało Wam w kolekcji jakieś perełki od Niebieskich, teraz możcie zgarnąć je nawet 75% taniej! Zapraszamy więc na http://store.steampowered.com/sale/sega_publisher_weekend_2016/

Mamy także dwa nowe zwiastuny filmowe. Obie gry na PC. CLOSERS to dynamiczny mmo rpg, wydany aktualnie tylko w Japonii, mimo to SEGA intensywnie promuje grę i co jakiś czas pojawiają się aktualizację. Najnowsza to postać wiedźmy Levia. Jak prezentuje się w akcji? Poniżej możcie obejrzeć wspomniany film. Drugie wideo to Total War: ATTILA – Tyrants and Kings Edition, trailer promujący kolekcję a wniej pełna gra oraz dodatki : Age of Charlemagne i Viking Forefathers.
Wiadomości zakończy kolejna wersja bezprzewodowego kontrolera do konsoli SEGA Dreamcast. Dreamconn 3.0 to nie tylko większa żywotość baterii, ładniejszy wygląd, wsparcie dla 2 VMU, estetyczne wskaźnikowe ledy ale i możliwość łączenia kart pamięci z PC! Ostatnie sztuki wyprodukowane przez Chrisa Daioglou możecie kupić na tej aukcji EBAY.

Co gramy w SEGA-SKY.TV? :
 Closers [PC]    Total War: ATTILA - Tyrants and Kings Edition [PC]